Dodacie podmienky

  • Obvyklá dodacia lehota je 48 hodín od prevzatia tovaru kuriérom (nie od uskutočnenia objednávky).
  • Za dobu doručenia zásielky od jej podania predávajúcim ručí dopravca.
  • Kupujúci je povinný prevziať tovar v mieste, ktoré je uvedené v akceptácii objednávky ako „Dodacia adresa“. Kupujúci je povinný prevziať tovar osobne. Váha tovaru je orientačná, upresňuje sa po presnej špecifikácií objednávky (po návrhu objednávky je zákazníkovi zasielaný e-mail s príslušným poštovným).
  • Tovar je doručovaný v spolupráci so Slovenskou poštou.
  • Váha tovaru je orientačná, upresňuje sa po presnej špecifikácií objednávky. Rozmery sú  informatívne, je možná odchýlka v súvislosti s rôznymi výrobcami a rovnakým označením.
  • V prípade, že kupujúci presmeruje tovar na inú dodaciu adresu, prípadne neprevezme tovar a ten je uskladnený – znáša kupujúci všetky náklady spojené s uskladnením tovaru u dopravcu.
  • Tovar je odosielaný na adresu dodania, nie však na konkrétne poschodie. Šofér/kuriér nie je povinný vynášať tovar priamo do bytov na poschodí, kancelárií, či iných miestností.

Minimálna suma objednávky je 10€ bez DPH, bez dopravy.

 

Platobné podmienky:

  • ​bezhotovostný prevod
  • dobierka
  • osobný odber

Bezhotovostný prevod (po dohode možná dobierka)

Číslo účtu: 4001973822/7500

IBAN: SK5675000000004001973822

Poznámka: meno zákazníka/názov firmyVariabilný symbol: číslo faktúry


Kupujúci je povinný skontrolovať tovar aj jeho obal hneď po doručení. V prípade, že kupujúci zistí, že obal tovaru je mechanicky poškodený, je povinný túto skutočnosť oznámiť dopravcovi a za jeho prítomnosti skontrolovať stav tovaru. V prípade zistenia poškodenia tovaru je povinný kupujúci vyhotoviť záznam o rozsahu a povahe poškodenia tovaru, ktorého správnosť potvrdí dopravca.

Kupujúci je oprávnený v prípade nedodania tovaru predávajúcim v stanovenej lehote  odstúpiť od kúpnej zmluvy a predávajúci je povinný vrátiť kupujúcemu už zaplatenú časť kúpnej ceny v lehote 30 dní od doručenia odstúpenia od kúpnej zmluvy bezhotovostným prevodom na účet určený kupujúcim.

V prípade, ak kupujúci zaplatí predávajúcemu kúpnu cenu bezhotovostným prevodom, doba expedície objednaného tovaru začína plynúť tretím pracovným dňom po dni, kedy bola celá kúpna cena pripísaná na účet predávajúceho.

Cena za poštovné je uvedená vždy po vložení produktov do nákupného košíka.

Cena sa určuje  podľa hmotnosti objednávky a to nasledovne:

0kg- 3kg – 4 eur

3kg – 5kg – 5 eur

5kg  – 10kg – 6 eur

10kg – 15 kg – 7 eur

15kg – 20kg – 8 eur

20kg – 25 kg – 8 eur

25kg – 30kg – 9 eur

30kg – 40kg – 17 eur

40kg – 55kg – 21 uer

55 kg – 100kg- 25 eur

DODANIE  (poštovné) ZDARMA – nákup nad 400€.

Váha tovaru je orientačná, upresňuje sa po presnej špecifikácií objednávky.